• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به اجرای کنسرتی توسط هنرجویان این مرکز در تالار رودکی می پردازد.


  چاپ        ارسال به دوست

کنسرت های مرکز آموزش بنیاد رودکی در راه است

مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به اجرای کنسرتی توسط هنرجویان این مرکز در تالار رودکی می پردازد.

بابک شیبانی، مدیر مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی و سرپرست گروه موسیقی ماهان/ مرکز آموزش بنیاد رودکی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی از برگزاری کنسرتی توسط این گروه خبر داد و افزود: در مرکز آموزش 3 گروه همنواز فعالیت می کنند که شهریور ماه گروه ماهان در تالار رودکی با اجرای قطعاتی از موسیقی سنتی کنسرت برگزار می کند.
وی ادامه داد: گروه ماهان زیر نظر استاد جلال امير پورسعید آموزش دیده اند و طبق برنامه هر 6 ماه یکبار به اجرای کنسرت می پردازند که کنسرت قبلی به اسفند سال 91 باز می گردد.
شیبانی خاطرنشان کرد: یک گروه سنتی دیگر به سرپرستی اشکان غفوری و گروه کر صابر جعفری نیز فعالیت های خود را انجام می دهند.
مدیر مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی بیان کرد: علاوه بر کنسرت هایی که در طول سال در سالن رودکی برگزار می کنیم، تعدادی کنسرت در کارگاه های مرکز به منظور آشنایی خانواده های هنرجویان با روند فعالیت آنها و تمرین برای اجرا در مقابل جمع برگزار می شود.
وی افزود: در راستای برگزاری کنسرت های داخل مرکز آموزش، 24 شهریور، کنسرت کودکان تحت آموزش سودابه سالم؛ 24 شهریور، کنسرت هنرجویان پیانو تحت آموزش محمدعلی میری؛ 25 شهریور، کنسرت کودکان تحت آموزش ناهید ایمانزاده و 26 شهریور، کنسرت هنرجویان پیانو تحت آموزش فاطمه ریوند در کارگاه های مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می شود.
شیبانی تصریح کرد: از هنرجویانی که در کنسرت های کارگاهی شرکت می کنند، تعدادی انتخاب شده و در کنسرت بزرگی که معمولا به طور سالانه توسط مرکز آموزش برگزار می شود، به اجرا می پردازند.
گفتنی است کنسرت گروه موسیقی ماهان/ مرکز آموزش بنیاد رودکی 21 شهریور در دو سانس 17:30 و 19:30 برگزار می شود.


١٩:١٧ - 1392/06/18    /    شماره : ١٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٦٢٣خروج