• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > فرهاد بادپا قصد دارد دوره های جدیدی از کارگاه های آموزشی "ریتم در موسیقی" را در بنیاد رودکی برگزار کند.


  چاپ        ارسال به دوست

جزیئیات برگزاری کارگاه آموزشی "ریتم در موسیقی" از زبان فرهاد بادپا

فرهاد بادپا قصد دارد دوره های جدیدی از کارگاه های آموزشی "ریتم در موسیقی" را در بنیاد رودکی برگزار کند."فرهاد بادپا" در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی؛ درباره برگزاری کارگاه های "ریتم در موسیقی" در بخش امور آموزش بنیاد رودکی گفت: این دوره از کارگاه‌ها گاهی به‌صورت مجزا برگزار می‌شوند و هنرجویان تمام رشته‌های سازی و آوازی می‌توانند در این دوره‌ها شرکت کنند. سعی ما بر این است که در این کارگاه‌ها، هنرجویان را با فواصل زمانی، که همان کشش‌های زمانی است، آشنا کنیم.
وی در ادامه عنوان کرد: آشنایی با ترکیب‌های ریتمیک مانند ریتم‌های ساده، ترکیبی، لنگ یا مختلط، آشنایی با احساسات ریتمیک و همچنین دیکته ریتم از جمله مباحثی است که در این کارگاه‌های دو روزه مطرح می شود و با هنرجوها آموزش داده می شود.
بادپا که مدت‌ها است کارگاه‌هایی را با عنوان "ریتم در موسیقی" را برگزار می‌کند، در ادامه تصریح کرد: این کارگاه‌ها برای تمام رده‌های سنی مناسب است. از طرفی هنرجویان رشته تئاتر نیز می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند. خوشبختانه استقبال هنرجویان از این دوره‌ها تا کنون عالی بوده و ما هم در همین راستا با چند مرکز دانشگاهی مذاکراتی برای برگزاری این کلاس‌ها در آن مراکز انجام داده‌ایم که به‌زودی زمان و مکان آن اعلام خواهد شد.
وی افزود: من در این کلاس ها روش شخصی خودم را دارم و براساس همان روش ها هنرجوها را هدایت خواهم کرد.
بادپا درباره زمان برگزاری کلاس ها در ادامه عنوان کرد: کارگاه "شناخت ریتم در موسیقی" در روزهای ٢٩ و ٣٠ مرداد ماه در بنیاد رودکی برگزار خواهد شد و به شرکت‌کنندگان هم گواهی پایان دوره داده می‌شود.
وی در انتها خاطر نشان کرد: تمام رایزنی ها انجام خواهد شد تا این کلاس ها در شهرستان ها نیز برگزار شود زیرا متقاضیان بسیاری از شهرستان ها به ما درخواست داده اند تا این کارگاه های آموزشی به شهرستان ها بیاید.
گفتنی است کارگاه آموزشی "ریتم در موسیقی" فرهاد بادپا روزهای 29 و 30 مرداد ماه در تالار رودکی برگزار می شود.


٠٩:٥٨ - 1394/05/10    /    شماره : ٣٠٩٣    /    تعداد نمایش : ٧١٤خروج