• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > کارگاه های کوتاه مدت مبانی و اصول اجرای صحنه ای موسیقی در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می شود.


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه مبانی و اصول اجرای صحنه ای موسیقی

کارگاه های کوتاه مدت مبانی و اصول اجرای صحنه ای موسیقی در مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی؛ مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی با تاکید بر تقویت مهارت اجرایی هنرجویان رشته موسیقی اقدام به برگزاری دوره مبانی و اصول اجرایی در موسیقی نموده است.
آموزش "مبانی اجرای موسیقی" مورد استفاده همه فراگیرندگان موسیقی از بدو ارتباط با این هنر صرف نظر از رشته خاصی که در موسیقی برمی گزینند قرار می گیرد. از این نظر یک خواننده یا نوازنده لازم است از آغاز فراگیری موسیقی و پیش از پرداختن به تخصص ویژه خود، در مسیر ارتباطی با مبانی نظری (تئوری موسیقی) و عملی موسیقی (سرایش و تربیت شنوایی، سلفژ و دیکته موسیقی) برای اجرای موسیقی قرار گیرد تا از مهارت های بنیادین و اسکلتی این هنر برخوردار شود.
این مرکز به دلیل اهمیت این موضوع و ترغیب علاقه مندان، مبانی این دوره را به صورت رایگان طی 4 جلسه برگزار می کند. گفتنی است این دوره مناسب برای هنرجویان بالاتر از 12 سال در تمامی شاخه های موسیقی است.
از علاقه مندان دعوت می شود جهت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز شنبه 10 مرداد ماه با شماره های 9-66743358 تماس حاصل نمایند و یا به صورت حضوری به محل مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی مراجعه نمایند.


١٠:٠٠ - 1394/05/10    /    شماره : ٣٠٩٤    /    تعداد نمایش : ٧١١خروج