• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > کنسرت گروه موسیقی "مرکز آموزش" در تالار رودکی


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور تشویق هنر جویان صورت می گیرد:

کنسرت گروه موسیقی "مرکز آموزش" در تالار رودکیکنسرت گروه موسیقی "مرکز آموزش  بنیاد رودکی" یکشنبه 13 اسفند ساعت 18:30 در تالار رودکی برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، تمام  قطعات در این برنامه به آهنگسازی و تنظیم "جلال امیرپورسعید" و با استفاده از اشعار خیام, سعدی و مولوی است که با صدای "حسن عباسپور" اجرا می شود و ازآن میان می توان به  قافله عمر، می ناب،  نوروز،  غریبانه، اسرار ازل،  لطف یار، صبح، رقصان، رها و دوستت دارم اشاره کرد.


سعید هاشمی ,محسن محمود وند,امیر حسام رهنورد,نادیا کیانی,مونا امینیان, الهام احمدی,محمد رضا ساکی, بامداد ملکی,محمد ممیوند, به عنوان نوازنده و فائقه شاهوردی,مهشید قربانی,صابر جعفری به عنوان همخوان در این کنسرت حضور دارند.


شایان ذکر است این برنامه با هدف بالا بردن سطح مهارت وایجاد انگیزه و آماده سازی هنرجویان با مدیریت "بابک شیبانی" توسط مرکز آموزش بنیاد رودکی صورت گرفته است.


کنسرت مرکز آموزش یکشنبه 13 اسفند ساعت 18:30در تالار رودکی برگزار می شود. ١١:١٠ - 1391/12/09    /    شماره : ٨٥٤    /    تعداد نمایش : ٧١٥خروج